karwno

O nas

Nazywamy się Teresa i Wiesław Maciaszkowie. Mieszkamy w Karwnie już od lat i dobrze nam tu się żyje. Na codzień pracujemy niosąc kaganek oświaty wśród miejscowej dziatwy oraz prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne "Gościnny Dom". Nasza posesja znajduje się w centrum wsi. Niedaleko do sklepu. Do kościoła też blisko. Dom mamy piętrowy (piętro z niezależnym wejściem dla Gości). Z tyłu domu jest ogród a w nim nieopodal stoi domek, który również udostępniamy Gościom. W ogrodzie trawka, kwiatki i drzewa, jest tam miejsce na ognisko, plac zabaw dla milusińskich i boisko do gry w badmintona.

Do życia podchodzimy z dystansem i humorem. Jesteśmy otwarci i towarzyscy. Staramy się stworzyć Gościom miłą, rodzinną atmosferę podczas pobytu. Naszą zasadą jest dyskrecja i nie przeszkadzanie Miłym Gościom w wypoczynku, jednak w razie potrzeby jesteśmy gotowi służyć pomocą i radą.

To tyle tytułem prezentacji. Przyjedźcie do nas a poznamy się bliżej. Dojechać do nas łatwo. Nasza miejscowość leży mniej więcej w środku między Bytowem, Lęborkiem i Słupskiem. Od Czarnej Dąbrówki 4 km na zachód i w Podkomorzycach w bok, na północ jeszcze 3 km. W samej wsi sąsiedzi wskażą drogę do nas. Nie ma kłopotu.